Angel- wyciskarka która warto mieć. cz. I.

Wyciskarka Angel jest pierwszą na rynku wyciskarek, wykonaną w całości ze stali nierdzewnej. Jej użytkownicy ochrzcili ją mianem Rolls Royce'a wśród dostępnych modeli wyciskarek. Ten model wykorzystuje w swojej pracy specjalnie skonstruowany system technologii dwuślimakowej przy wytwarzaniu soku, co skutkuje niespotykana wydajnością.

Nie ma drugiej takiej wyciskarki, która potrafi wytworzyć z wybranych składników większą ilość soku, zachowując przy tym ich drogocenne składniki odżywcze. Ten model wyciskarki, dzięki unikatowej technologii, wydobywa z użytych produktów najbardziej wartościowe witaminy, enzymy i minerały, a miąższ jaki pozostaje po całym procesie jest praktycznie suchy.

Wyciskarka Angel szczególnie jest polecana dla wszystkich osób które z różnych przyczyn muszą zachować szczególną dietę lub terapię sokową, ponieważ dostarcza soki będące prawdziwą bombą witaminową. Wyciskarka ta jest wyposażona w szereg praktycznych i ciekawych funkcji, które ułatwiają korzystanie z niej i zwiększają jej bezpieczeństwo dla użytkownika. Posiada specjalnie zaprojektowany czujnik działający błyskawicznie w przypadku zablokowania wałków ślimaka, uruchamiający jednocześnie wsteczny bieg, który cofa składniki i odblokowuje przepływ. Ta funkcja zabezpiecza silnik przed nieprzewidzianym przegrzaniem, a także chroni korpus przed uszkodzeniem.

działanie wyciskarki Angel W panelu sterowania jest także dodatkowo umiejscowiony przycisk biegu wstecznego, który zawsze można włączyć ręcznie jeśli zauważmy nieprawidłowy przebieg pracy urządzenia. Najbardziej popularne w tej chwili są dwa modele – 7500 oraz 5500, oba wykonane w całości ze stali nierdzewnej typu 304. Dzięki zastosowaniu tego materiału, wyciskarki są bardzo odporne na działanie kwasów wydzielanych z użytych produktów, na korozję oraz na działanie soli. Ten typ stali nierdzewnej nie wychodzi w reakcje z żywnością oraz nie powoduje żadnych uczuleń, co jest ulgą dla wielu osób.

Naukowcy w przeprowadzonych badaniach udowodnili, że ten rodzaj stali jest zupełnie neutralny dla środowiska i nie wpływa negatywnie w żaden sposób na żywność z jaką ma kontakt. Wszystkie te cechy sprawiają, że wyciskarka Angel ma zdecydowaną przewagę nad konkurencją w każdej dziedzinie. Nie tylko wytwarza soki z zachowaniem największej ilości składników odżywczych, posiadające właściwości lecznicze, ale również nie wprowadza do naszej diety szkodliwych metali ciężkich.