Anielska wyciskarka - Angel 5500

Idealna wyciskarka rozdrabniania i bardzo dokładnie miażdży surowiec, po czym filtruje napój. W efekcie tego procesu otrzymuje się pełnowartościowy sok owocowy lub warzywny. Tak właśnie działa innowacyjny model wyciskarki o nazwie Angel 5500.

To co wyróżnia ją na tle innych urządzeń, to fakt, iż nie posiada ona żadnych ostrzy. To niewątpliwa jej zaleta, gdyż urządzenia posiadające metalowe ostrza nagrzewają się, przekazując sokowi temperaturę, pozbawiają go całkowicie wartości odżywczych. Zjawisko to nie dotyczy jednak Angel 5500, gdyż cały jej mechanizm bazuje na dwóch mocnych, stalowych wałkach ślimakowych o długości nieco większej niż dwadzieścia centymetrów. Dzięki nim oraz wyjątkowej filtracji uzyskuje się nieskazitelnie czysty i klarowny produkt, jakim jest sok. Co ciekawe wyciskanie soku odbywa się na trzech etapach.

Pierwszym z nich jest kruszenie i miażdżenie surowca z wykorzystaniem maksymalnej siły przez dwa bliźniacze wałki ślimakowe. Po tym, owoce lub warzywa pod wpływem wysokiego ciśnienia wewnątrz korpusu wyciśnięta zostaje zdecydowana większość całego soku. W ostatnim etapie resztki soku zostają ostatecznie wyciśnięte i przefiltrowane przez najmniejsze mikrootwory sita, a praktycznie suchy miąższ usunięty zostaje do osobnego naczynia. wszystkie te procesy nie byłyby osiągalne gdyby nie wspomniana już wcześniej konstrukcja wałków ślimakowych oraz sit. Wspomnieliśmy też o tym, że tradycyjne wyciskarki nagrzewają sok, pozbawiając go minerałów i witamin.

wolnoobrotowa wyciskarka Angel Na szczęście to zjawisko nie dotyczy wyciskarki Angel 5500, gdyż charakteryzuje się ona wolnoobrotowym działaniem. W związku z tym, wyciśniętemu sokowi nie grozi zarówno nagrzanie, ani napowietrzenie. Zawarte w soku ważne dla zdrowia substancje nie są narażone na działanie temperatury, więc można być pewnym że nie tylko gasimy pragnienie, ale dostarczamy ciału wszystkich substancji odżywczych. Mimo wolnoobrotowego systemu, Angel 5500 jest urządzeniem niezwykle solidnym i trwałym. Wyciskarka, jest zatem nie tylko odporna na uszkodzenia mechaniczne, ale z powodzeniem radzi sobie z miażdżeniem miękkich owoców z soczystym miąższem oraz twardymi warzywami. Producent wyciskarki Angel 5500 oferuje zatem niespotykany jak dotąd sprzęt gospodarstwa domowego. Dodatkowo, jest ona objęta długoletnią gwarancją.