Jak utrzymać wagę po oczyszczeniu sokiem

Oczyszczające właściwości soku i utrata masy

Sok oczyszczający wciąga ludzi z obietnicami poprawy ogólnego stanu zdrowia i pomaga szybko zrzucić wagę. Prawda jest taka, że surowy sok tłoczony na zimno pomaga ludziom schudnąć i poprzez zwiększenie dziennego spożycia witamin i minerałów pomaga poprawić swoje zdrowie. Niestety, wiele osób przechodzi do soku oczyścić z nierealnych oczekiwań i są pozostawione rozczarowany po zakończeniu.

Byłoby niesamowite, gdyby wszystko, co trzeba było zrobić, aby schudnąć i utrzymać wyjść na szybki sok oczyścić. Picie surowego, tłoczonego na zimno soku nie jest długoterminowym rozwiązaniem problemu utraty wagi. Ważne jest, aby zrzucić z drogi. Jednakże, sok tłoczony na zimno może być potężnym narzędziem utraty wagi i doskonałym sposobem na rozpoczęcie podróży utraty wagi. Oto wszystko, co musisz wiedzieć, aby utrzymać wyniki utraty wagi po oczyszczeniu soku.

Dlaczego sok oczyszcza?

Istnieją dwa główne czynniki, które przyczyniają się do utraty wagi podczas oczyszczania soku to niedobory kalorii i zmniejszone wzdęcia.

Oczyszczanie soku jest zazwyczaj zorganizowane w taki sposób, aby ograniczyć ilość kalorii, które ktoś przyjmuje w ciągu jednego dnia. Zazwyczaj zdrowa osoba dorosła powinna przyjmować co najmniej 2000 kalorii dziennie, liczba ta może się zwiększać lub zmniejszać przy uwzględnieniu wagi, częstotliwości ćwiczeń i wieku.

Liczba kalorii, które spożywasz podczas oczyszczania soku, nie jest zbliżona do liczby kalorii, które dorośli powinni spożywać na co dzień. Potrzebny jest deficyt 3500 kalorii, aby spowodować utratę 1 funta wagi. 3-dniowe oczyszczanie może prowadzić do deficytu 3.000+ kalorii, więc nie jest niczym niezwykłym widzieć znaczącą utratę wagi, szczególnie przy dłuższym oczyszczaniu.

Należy pamiętać, że po pewnym czasie ograniczenie kaloryczne powoduje spowolnienie metabolizmu. Jednym ze sposobów walki z wolniejszym metabolizmem jest parowanie soku z innymi produktami spożywczymi. Jedzenie co najmniej jednego posiłku na soku oczyścić pomaga zwiększyć liczbę kalorii, które bierzesz w każdym dniu i pomóc utrzymać swój metabolizm spójne.

Innym czynnikiem wpływającym na utratę wagi podczas oczyszczania soku jest zmniejszenie masy wody. Choć może się to wydawać sprzeczne z intuicją, sok oczyszczający powoduje utratę większości wagi wody. Może to przybrać formę spłaszczonego żołądka, ponieważ waga wody powoduje wzdęcia.

Jak utrzymać wyniki utraty wagi po oczyszczeniu soku?

Zarówno dieta jak i ćwiczenia fizyczne są niezbędne do utrzymania zdrowej wagi i zapewnienia, że otrzymujesz zalecane spożycie minerałów i składników odżywczych. Trudno jest upewnić się, że otrzymujesz wystarczającą ilość zdrowej żywności do organizmu na co dzień. Dlatego właśnie sok jest tak atrakcyjną opcją, pozwala na wygodne zwiększenie spożycia owoców i warzyw.

Jest to całkowicie możliwe, aby utrzymać wyniki oczyszczania soku. Ważne jest, aby prowadzić badania nad najlepszymi metodami utrzymania zdrowia i kondycji. Wykonaliśmy część pracy dla Ciebie! Oto wszystko, co musisz wiedzieć o utrzymywaniu wagi po oczyszczeniu soku.

  • Ćwiczenie - zaleca się co najmniej 150 minut tygodniowo umiarkowanej aktywności, którą można podzielić na 30 minut ćwiczeń 5 razy w tygodniu. Jest to najlepszy sposób na utrzymanie optymalnego stanu zdrowia. Istnieje kilka różnych rodzajów ćwiczeń, które mogą spełnić ten wymóg, włączając w to wszystko od chodzenia po jazdę na rowerze.
  • Dieta - myśl o swoim ciele jak o dobrze naoliwionej maszynie. Aby prawidłowo funkcjonować, nasze ciało musi być zasilane zdrową żywnością o dużej gęstości odżywczej. Bilany owoców, warzyw, całych ziaren i białek z każdego posiłku pomaga zatankować organizm po treningu. Sok surowy tłoczony na zimno - To, że sok się skończy, nie oznacza, że nie możesz iść dalej spożywać. Picie filiżanki lub dwa surowy sok dziennie w zastępstwie posiłku lub jako dodatek do posiłków jest doskonałym sposobem na zmaksymalizowanie spożycia witamin i minerałów. Unikaj słonych potraw - Spożywanie pokarmów przetworzonych lub o wysokiej zawartości soli zwiększy Twoją wagę wody, którą posiadasz. Zbyt duża ilość soli może podnieść poziom ciśnienia krwi i spowodować nadmierne wzdęcia.

Wniosek

Oczyszczanie z soku jest bardzo skutecznym narzędziem, jeśli chodzi o utratę wagi. Zmniejszając spożycie kalorii i zmniejszając wzdęcia, bardzo szybko zauważysz utratę wagi. Najlepszym sposobem na utrzymanie wyników utraty wagi po oczyszczeniu sokiem jest zapewnienie, że jesteś w stanie spożywać zdrową żywność i ćwiczyć regularnie. Rozpocznij swoją utratę wagi już dziś, próbując oczyścić sok i utrzymać wyniki.