Najlepsze przepisy na sok dla osób na diecie

Sok i utrata masy ciała

Jeśli szukasz najlepszego sposobu, aby rozpocząć swoją podróż odchudzającą, to nie szukaj dalej! Sokowanie jest jedną z najbardziej popularnych i wygodnych metod szybkiego i skutecznego pomagania w utracie wagi. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się zrobić pełny sok szybko oczyścić lub po prostu wprowadzić surowy sok tłoczony na zimno do codziennej diety, mamy listę najlepszych przepisów na sok dla utraty wagi!

Dlaczego te przepisy na soki działają

Każdy z tych soków jest pakowany w konfitury zawierające skoncentrowane minerały i składniki odżywcze kilku różnych owoców i warzyw. W licznych badaniach udowodniono, że zwiększone spożycie owoców i warzyw powoduje szereg korzyści zdrowotnych, w tym utratę wagi.

Można powiązać z ich spożyciem w sposób niezdrowy oraz z faktem, że ich składniki odżywcze pozwalają naszemu organizmowi na bardziej efektywne funkcjonowanie. To również nie jest tylko utrata wagi. Twoje zdrowie sercowo-naczyniowe poprawi się, gdy dodasz więcej owoców i warzyw do swojej diety.

Te przepisy pomogą Ci w Twojej podróży utraty wagi, pomagając usunąć niezdrowe opcje z diety i poprawy ogólnego stanu zdrowia. Korzyści z soków są w przeważającej mierze na Twoją korzyść. Oto kilka przepisów, które można spróbować w domu dzisiaj!

"Any Time Fat Loss"

Składniki:

368g (2 średnie) jabłka 84g (2 szypułki) selera 306g (1 cały) ogórek 182g (5 liści) jarmużu 46g (1/2 owoców) cytryny 268g (2 całe) pomarańczy 44g (1 garść) pietruszki zwyczajnej

Przygotowanie:

Aby wymieszać ten sok, posiekać razem pietruszkę i jarmuż, a następnie pokroić w kostkę jabłko, ogórek, seler, cytrynę i pomarańcze. Całą mieszankę wsypujemy do blendera i mieszamy do uzyskania jednolitej konsystencji. Wymieszać, wlać do szklanki i udekorować plasterkiem cytryny, aby nadać mu niecodzienny, letni wygląd.

"BB-USA Green Lemonade Blitz"

Składniki:

64g (2 filiżanki) szpinaku 62g (1 cała) cytryny 144g (4 listy) jarmużu 304g (1 cały) ogórka 368g (2 średnie) jabłek

Przygotowanie:

Po prostu pokrój jabłka i ogórki w kostkę i wrzuć je do sokowirówki, razem z cytryną, szpinakiem i jarmużem. Pełną mieszankę rozpuść na gładko i podawaj w wysokiej szklance z dużą ilością lodu.

"Uszanuj swoje korzenie"

Składniki:

178g (1 cały) burak 614g (10 średni) marchewka 134g (1 pełny) słodki ziemniak

Przygotowanie:

Dodaj składniki do swojej sokowirówki w następującej kolejności: Burak, następnie słodki ziemniak, a po nim cała masa pokrojonej w kostkę marchewki! Gdy mieszanka będzie już gładka, wlej ją do krótkiej szklanki i rozkoszuj się nią.

Podkręć swój sok z Spiruliną

Spirulina może być dodawana do surowego soku w celu zwiększenia jego walorów zdrowotnych. Spirulina można znaleźć w formie proszku lub tabletek, prosta łyżka stołowa dodana do napoju może znacznie zwiększyć jego ogólne korzyści zdrowotne.

Spirulina jest jedną z najbardziej odżywczych substancji na planecie. To nie jest przesada! Spirulina jest obecnie poddawana kilku różnym testom w celu określenia zakresu jej korzyści zdrowotnych.

Udowodniono już jednak, że ma on na silne działanie antyoksydacyjne i przeciwzapalne. Krótko mówiąc, jest to doskonałe narzędzie dla każdego, kto cierpi na chroniczny stan zapalny. Spirulina może również przyczynić się do poprawy poziomu cholesterolu.

Wniosek

Istnieje wiele powodów, aby wprowadzić soki do diety, w tym wygoda i smak. Jednak najważniejszym powodem, dla którego warto rozważyć dodanie świeżego, surowego soku do codziennej rutyny jest jego wiele korzyści dla zdrowia. Utrata wagi i poprawa stanu zdrowia układu krążenia nie są jedynymi korzyściami, ale są one ważne. Spróbuj już dziś soku z jednym z tych pysznych przepisów!